KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14303590
nr 1430 3590
Hans Ekedahl
(1944-2016), Sverige
Signerad, akvarell, fåglar, 54x74cm, yttermått inklusive ram: 71x90cm
Hans Ekedahl, svensk bildkonstnär född 1944, död 2016.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:34:03
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr